Piecyki na pellet - MCZ Comfort Air - kilka nadmuchów

Piecyk na pellet MCZ Reflex 3.0 Comfort Air 8kW

MCZ Reflex 3.0 Comfort Air 8kW

Nowy produkt

Piecyk na pellet MCZ Reflex 3.0 Comfort Air 8kW

Piec zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko.

Piecyk na pellet średniej mocy i nowoczesnym wyglądzie przeznaczony do ogrzewania wielu pomieszczeń za pomocą nadmuchów.

Piecyk na pellet MCZ Reflex Comfort Air - nadmuch na kilka pomieszczeń

System sterowania piecykiem Maestro za pomocą smartfona.

Więcej szczegółów

19 099,80 zł

-10%

21 222,00 zł brutto

Więcej informacji

Piecyk na pellet MCZ Reflex 3.0 Comfort Air 8kW

Kolor: Brązowa blacha - wymaga dopłaty 1300zł, złota blacha - wymaga dopłaty 400zł.

Ten piec jest już zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko.

Piecyk na pellet średniej mocy i nowoczesnym wyglądzie przeznaczony do ogrzewania wielu pomieszczeń za pomocą nadmuchów gorącego powietrza.

Piecyk na pellet MCZ Reflex - wersja Comfort Air - nadmuch na kilka pomieszczeń

System sterowania piecykiem Maestro za pomocą smartfona.

   

Piecyk na pellet o zmniejszonej głębokości (zaledwie 31 cm) i nowoczesnym wyglądzie. Idealny do wąskich pomieszczeń. Dzięki górnemu wyprowadzeniu spalin, można go zamontować już 5 cm od ściany z tyłu. Sterowany inteligentnym systemem Maestro.

Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Przednia szyba jest bardzo duża, jedna z największych, jakie spotykamy w piecykach na pellet na rynku, co pozwala na pełną wizję ognia. Dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi, płomień pojawia się już w ciągu trzech minut, to o 40% szybciej niż w poprzednich wersjach oraz o wiele niższy pobór prądu.

MCZ Reflex to piecyk szczelny, w którym pellet pali się pobierając tlen wyłącznie z zewnątrz, pozwalający na oszczędność i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach.

Wersja Comfort Air oznacza, że może ogrzać sąsiadujące pomieszczenia. Piecyk może efektywnie doprowadzić ciepłe powietrze do innych pomieszczeń na maksymalną odległość 8 metrów z rzeczywistą temperaturą do 80°C. Dzięki dwóm niezależnym i regulowanym elektronicznie wentylatorom (wewnątrz piecyka), oraz sterowaniem bezpośrednio ze smartphona, Comfort Air® pozwala na precyzyjną kontrolę rozprowadzenia ciepła pomiędzy pomieszczeniami, do których doprowadzone jest powietrze.

Wygoda użytkowania 

W tym produkcie pojemność popielnika została powiększona do prawie 5 litrów, a przestrzeń wymiennika do ponad 8 litrów. To spowodowało, że piecyk może pracować cały tydzień bez czyszczenia (praca przez 8 godzin dziennie ze średnią mocą).

Całkowicie cichy, kiedy tylko chcesz

Funkcja NO AIR powoduje, że piecyk zaczyna ogrzewać pomieszczenie za pomocą naturalnej konwekcji. Wentylatory nadmuchowe nie pracują, dzięki czemu piecyk jest ultra cichy.

“Bezszczotkowy” podajnik pelletu

Dzięki zaawansowanej technologii nowe bezszczotkowy silnik podajnika pelletu gwarantuje wysoki komfort akustyczny (pracuje ultra cicho) i znacznie oszczędza energie elektryczną (zużycie 90% niższe w porównaniu do tradycyjnych silników).

System sterowania Maestro

Od dziś sterujesz piecykiem za pomocą swojego smartphona lub tabletu. Piecyk jest sterowany za pomocą aplikacji, co czyni go bardziej intuicyjnym i łatwiejszym w obsłudze niż tradycyjny pilot. Wystarczy zainstalować aplikację w smartphonie lub tablecie, dzięki czemu można nim sterować zarówno w domu jak i w podróży.

W przypadku Maestro jest to pakiet całościowy. Nie ma innych dodatkowych kosztów związanych z zestawem Wi-Fi, który zazwyczaj jest akcesorium, które można nabyć i zainstalować oddzielnie. Standardowo jest wyposażony w wbudowany moduł podwójnego Wi-Fi i można go łatwo podłączyć do smartfona, tabletu lub sieci domowej. Alternatywą dla korzystania ze smartfona jest opcjonalny ręczny pilot zdalnego sterowania, z zainstalowaną aplikacją.

Ponadto, w przeciwieństwie do piecyków z wbudowanym czujnikiem temperatury otoczenia, Maestro może być dostarczony z zewnętrznym mini czujnikiem Wi-FI, który można umieścić w dowolnym miejscu, dzięki czemu można ustawić żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 7,8 kW

Moc minimalna: 2,3 kW

Autonomia pracy: 11-36 h

Pojemność zasobnika: 28l

Zużycie pelet: 0,5-1,7 kg/h

Sprawność przy mocy min.: 93,2%

Temperatura spalin max.: 179 °C

Średnica wlotu powietrza: Ø 50 mm

Średnica wylotu spalin: Ø 80 mm

Pobór prądu: 81W (maks. 380 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)

Klasyfikacja energetyczna: A+

Ecodesign 2022: tak

Gwarancja: 2 lata

Waga: 155 kg