Eva Calor

Eva Calor Karina 9kW - piecyk na pellet

Eva Calor Karina 9kW

Nowy produkt

Eva Calor Karina 9kW - piecyk na pellet z nadmuchem

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Piecyk na pellet Eva Calòr Karina 9 kW

Nowoczesny design, pełne przeszklenie drzwi, duży zbiornik paliwa, super cena i piękna wizja ognia - te wszystkie cechy łączy w sobie produkt z najnowszej kolekcji Eva Calor - piecyk KARINA o mocy 9 kW z nadmuchem i zbiornikiem na pellet o pojemności 25 kg. Techniczne jest bliźniaczą siostrą absolutnych bestsellerów takich jak GIADA, POLY czy KAREN, natomiast projektanci zatroszczyli się o design urządzenia, który idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Nowością jest także większy zbiornik na paliwo - piecyk KARINA posiada aż 25 kg zbiornik na pellet, dzięki czemu urządzenie może działać nawet przez 45h bez przerwy bez konieczności dosypywania paliwa.

Moc piecyka Karina to aż 9 kW. Wyposażona jest w nadmuch gorącego powietrza, dzięki czemu pomieszczenie w niedługim czasie nagrzewa się do optymalnej temperatury. Palenisko wykonane ze stali INOX, zintegrowany termostat i programator tygodniowy - to wszystko w połączeniu z tylnym odprowadzeniem spalin czyni piecyk KARINA świetnym rozwiązaniem do ogrzania domu, biura czy domku na działce. 

Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2. Piecyk wyposażony w czujnik temperatury otoczenia, elektryczną zapalarkę, automatyczny podajnik i sterownik pozwalający na automatyczną pracę - w zależności od zadanej temperatury pomieszczenia piecyk wygasza się i rozpala automatycznie w zależności od potrzeby. Wbudowany programator (tygodniowy) pozwala na zaprogramowanie cykli pracy urządzenia.

Główne cechy piecyka Karina 9 kW:

  • Stalowe drzwi z przeszkleniem zapewnią miłą wizję ognia.
  • Górne lub tylne wyprowadzenia spalin.
  • Kompaktowa obudowa piecyka o nowoczesnym designie.
  • Wyjmowany popielnik do łatwego usuwania popiołu.
  • Zbiornik paliwa o pojemności 25 kg.
  • Pięcio stopniowa regulacja mocy z funkcją Stand-By - zapewnia lepszą kontrolę temperatury i pozwala zaoszczędzić pellet.
  • Zintegrowany termostat z możliwością programowania tygodniowego i funkcją EcoStop.
  • Termostat bezpieczeństwa - ochrona przed przegrzaniem.
  • Możliwość podłączenia termostatu zewnętrznego (np. do montażu na ścianie)
  • Możliwość sterowania przez WiFi - każdy model posiada złącze do podłączenia opcjonalnego modułu WiFi

 

Polecane do tego produktu